پارک های آبی دبی

0

پارک های آبی دبی را بشناسید

دبی یکی از جذاب ترین و محبوب ترین شهرهای گردشگری آسیا است که می دانیم در طول چند سال اخیر با رشد زیادی در زمینه معماری، تفرجگاه های بزرگ و همین طور شهرسازی روبرو بوده است، برای بررسی این مسئله می توانید دبی سال 2019 را با دبی 1990 مقایسه کنید.این تغییرات باعث شده این شهر و البته کشور امارات متحده عربی رو به رو پیشرفته تر از قبل شود.در واقع استفاده از روش های ساخت دریاچه های مصنوعی، پارک های آبی بزرگ این مسئله را کاملا روشن می کند که دبی بزودی حتی پا فراتر از چیزی که در رسانه ها می بینید خواهد گذاشت.

در واقع از هر نظر یکی از اولویت های اصلی برای کسانی خواهد شد که ترجیح می دهند یک هفته پر از هیجان، جذابیت های بصری گوناگون را تجربه کرده و به آرامش نیز برسند.امنیت در این کشور و شهر بزرگ تضمین شده است و پس از ورودتان کاملا متوجه فرهنگ و تمدن خواهید شد. می توانید از تفریحات گوناگون از جمله پارک های آبی روز ها و ساعت ها لذت ببرید.تعداد آن ها نیز به اندازه کافی است و شاید یکی از سخت ترین کارها در شهر دبی انتخاب تفریحات و پارک های آبی دبی به دلیل تنوع و گستردگی باشد.در ادامه همراه تورهلدینگ باشید.

پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی دبیاحتمالا اگر شما هم وارد شهر دبی شده و از راهنمای تور و یا شخص آشنا به این منطقه بخواهید که شما را به بهترین پارک آبی این شهر ببرد، قطعا وایلد وادی همیشه جز اولین ها در این لیست پرتعداد خواهد بود و شاید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت و معروف بودن این پارک، استفاده از سی نوع تنوع در لوازم تفریحی آبی است.ضمن این که اگر ترجیح می دهید با صرفه هزینه ای نسبتا بالا، یک روز کامل از امکانات فوق العاده لذت ببرید، این پارک به شما چنین اختیاری خواهد داد، بخش های مربوط به بازی کودکان که به صورت اختصاصی مطابق جدید ترین متد های روز اروپا طراحی شده است.

گزینه های دیگری که برای بزرگسالان بوده و می توانند از سکو های پرش، سرسره های طولانی و البته بزرگ استفاده کنند.سقوط آزاد و موج سواری از جمله پیشنهادات اصلی برای لذت بردن از لحظات در این پارک آبی است که به صورت فوق العاده بی نظیر معماری شده و تکنولوژی های بکار رفته در آن همیشه جز اولین ها در دنیا بوده و زبانزد است.این پارک همواره به عنوان مرکز تحسین شده در تمامی مقالات و نقد و بررسی ها است.

پارک آبی آیس لند شهر دبی

پارک آبی آیس لند دبی در پارک های آبی دبیدر همین ابتدا عرض کنیم که این پارک طراحی کاملا یخ زده و البته زمستانی دارد، همان طور هم که از نامش مشخص است، به عنوان سرزمین یخی در امارات متحده عربی شناخته می شود و این طور نیست که فکر کنید تمامی آب های این پارک سرد هستند.این پارک دارای آب گرم است و البته که طراحی و دیزاین آن مطابق یک سبک خاص به صورت اسکیمویی و البته برفی در نظر گرفته شده است، این پارک آبی نیز جزو لوکس ترین و بهترین ها در دبی است و هزینه ورود به آن نیز نسبتا بالا خواهد بود، البته به نسبت دیگر پارک های آبی از جمله مورد اولی که معرفی کردیم، این پارک کم هزینه تر است.

اگر ترجیح می دهید در یکی از پارک های آبی دبی سقوط هیجان انگیز درون آب داشته باشید، از سرسره های عظیم لذت ببرید و همین طور محدودیتی برای ورود تمامی اعضای خانواده نباشد، قطعا پارک آبی آیس لند جز اولویت های اول شما خواهد بود و می توانید در تور دبی از این پارک بی نظیر که در آسیا نظیر ندارد لذت ببرید.

پارک آبی بزرگ اسپلش پد

تصویری از یک کودک در پارک آبی اسپلش پد دبیپارک آبی بزرگ و محبوب دیگر در امارات متحده عربی به نام اسپلش پد شناخته می شود، این پارک در مقابل اقامتگاه ساحل جمیرا، جزو گزینه های اصلی برای خانواده هایی است که ترجیح می دهند فرزند خود را با دنیای جدیدی آشنا کنند، در واقع این پارک مخصوص کودکان و نوجوانان است و خدمات مهمانی و جشن هایی مانند تولد نیز در این پارک برگزار خواهد شد و در این زمینه نیز از متد های ویژه ای برای بهتر برگزار شدن جشن استفاده می کند.ضمن این که نیازی به مراقبت از فرزندان نیست و تمامی خدمات به صورت حرفه ای برای تمامی سنین از جمله خردسالان در دسترس است.

در مورد هزینه حضور در این پارک به صورت ساعتی نیز باید عرض کنیم که مبلغ مورد نیاز پرداختی در هر ساعت 65 درهم امارات می باشد که البته نسبت به بسیاری از پارک های آبی شهر دبی هزینه ایده آل و کاملا منطقی است.به یاد داشته باشید که فرزند شما را خطری در این پارک آبی تهدید نخواهد کرد و تمامی مسائل امنیتی رعایت شده و دمای آب ها نیز در حالت متعادلی قرار دارد و مسئولیت کامل بر عهده این پارک آبی می باشد.

پارک آبی آکواونچر

پارک آبی آکواونچر دبییکی دیگر از پارک های آبی دبی و امارات که پس از وایلد والدی احتمالا نامش را مرتب بشنوید و به رقابت تنگاتنگی با این پارک می پردازد، آکواونچر نام دارد و در طول چند سال اخیر به چنین محبوبیتی رسیده است که بسیاری ترجیح می دهند از اروپا و امریکا برای تجربه آن وارد کشور امارات و شهر دبی شوند.این پارک آبی بزرگ و خارق العاده واقع در منطقه جزیره پالم جمیرا، آتلانتیس شهر دبی می باشد، هزینه حضور در این پارک آبی برای هر نفر 320 درهم امارات می باشد. این پارک نیز امکانات خاص و بی نظیری را در بین تمامی پارک های آبی شهر دبی ارائه می دهد.

امکاناتی چون شنا در استخر های بزرگ با آب متعادل، تماشا، عکس و شنا با دلفین های تربیت شده، غواصی و… در کنار امکانات ویژه معلولان می تواند جز اولویت های اصلی برای انتخاب این پارک آبی باشد. آکواریوم جالب و جذابی نیز در آکواونچر طراحی شده است که می تواند شما و فرزندتان را ساعت ها سرگرم کند.

شهربازی و پارک آبی لگولند

تصویری از پار آبی لگولند در دبیپارک آبی محبوب دیگر در شهر بزرگ کشور امارات متحده عربی، لگولند نام دارد، این پارک نیز مطابق نامی که استفاده می کند بر اساس سازه های بازی و لگو طراحی شده است، کاراکتر ها و شخصیت های لگو را در این پارک بزرگ می توانید مشاهده کنید.این پارک مطابق رده سنی برای خانواده هایی با فرزند دو تا دوازده ساله است و فرزند شما ساعت ها می تواند در پارک آبی و شهر بازی آن تفریحات بی نظیری را تجربه کند و این پارک نیز طبق انتظار ویژگی هایی برای بازدیدکنندگان معلول در سنین مختلف دارد.این یکی از جذاب ترین تفریحات دبی برای کودکان است.

در مورد هزینه حضور در این پارک نیز باید بگوییم که 245 درهم امارات در نظر گرفته شده است و در یکی از منطقه های اصلی شهر دبی یعنی خیابان شیخ زاید، مقابل مجمع الجزایر جبل علی واقع است.این پارک آبی کودکان در سطح هزینه ای لوکس قرار دارد.رودخانه مصنوعی مطابق چیزی که در دبی زیاد خواهید دید، تجربه یک قایق سواری عالی و پر از هیجان و آدرنالین را برای کودکتان به ارمغان خواهد آورد و هیچ نگرانی از بابت مسائل امنیتی و حفاظتی نیز وجود نخواهد داشت. بیش از چهل بازی جذاب نیز برای رده های سنی ذکر شده در نظر گرفته شده است.

موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.