تور دبی

0

شهر دبی و اطلاعاتی در مورد تور دبی

یکی از تورهایی که هر سال گردشگران زیادی در آن ثبت نام می کنند تور دبی است. این شهر دارای جاذبه های توریستی فراوان،مراکز خرید جذاب با برندهای روز دنیا و .. است که نظر هر گردشگری را جذب می کند.اگر قصد دارید به این شهر سفر کنید و به دنبال اطلاعات در مورد شهر و تور دبی هستید،همراه ما باشید تا اطلاعاتی در مورد آن ارائه دهیم.در ادامه همراه تورهلدینگ باشید.

تصویری از شهر دبی
Aerial view of Dubai fountain

دبی شهر آتش است !!!شهری گرم که رشد روز افزون آن باعث شده تا تجار و توریست ها را روانه ی این شهر کند.دبی نمونه خوبی از چگونگی تخیل می تواند به واقعیت تبدیل شود.این شهر نمونه ای از یک رویا پردازی است که می توان در واقعیت آن را دید.به نظر می رسد هر ایده دیوانه کننده ای که به ذهن می رسد،در این شهر ساخته شده یا در حال ساخت است.

این شهر دارای بناهای مختلفی است که در تور دبی خواهید دید از جمله :

  • بلندترین برج مسکونی دنیا با 93 طبقه
  • تنها هتل 7 ستاره در جهان، Burj Al Arab
  • رستورانی در طبقه 22 که می تواند جذاب باشد.
  • برج خلیفه که بلندترین برج دنیا با 160 طبقه است.
  • بزرگترین مرکز خرید جهان با بیش از 1200 فروشگاه
  • گرانترین هتل در جهان با قیمت 36000 دلار به ازای هر شب
  • بزرگترین جزیره ساخته شده به دست بشر که در دنیا بی نظیر است.( The Palm Jumierah Island)

و لیستی که ادامه خواهد داشت ……….

فقط تصور داشته باشید که این شهر در 30 سال گذشته وجود نداشته است.امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در سال 1971 پس از توافق با بریتانیا تاسیس شد.این کشور از 7 ایالت تشکیل شده است، اما اکثر مردم تنها دبی و ابوظبی را می شناسند که مهمترین شهرها هستند.7 ایالت نسبتا مستقل هستند اما یک واحد پولی و یک ارتش دارند.اما در اینجا جدیدترین منطقه دبی است که ناحیۀ مارینا نامیده می شود و 15 سال پیش در این بیابان هیچ چیزی وجود نداشت اما امروز در تور دبی پیشرفته ترین تجهیزات و ساختمان ها را می توانید در آن مشاهده کنید.بزرگترین جزیره ساخته شده به دست بشر(جمیرا بیچ پالم) با مدرنترین و گرانقیمت ترین ساختمان ها در جهان،چشم هر بیننده ای را مجذوب می کند.

تصویری از جمیرا بیچ در تور دبیشاید برای شما هم جالب باشد که بدانید و ببینید که چطور شهری با این سرعت پیشرفت کرده است.دبی همچنان با خلاقیت به رشد خود ادامه می دهد. سرعت آن که تا به امروز تغییر کرده است چیزی کم از شگفت انگیز نبوده است.از آنجایی که دبی چنین شهر جدیدی است، شما نمی توانید موزه،کاخ های زیبا و قدیمی پیدا کنید.زیرا این شهر،شهری است که بیشتر با سازه های جدید،سواحل، رستوران های فانتزی، کافه ها و مراکز خرید متنوع تشکیل شده است.امروز دبی یکی از تجاری ترین نقاط دنیا است و می توان مدعی شد که هر برندی،یک شعبه در شهر زیبای دبی دارد.

100%
ارزانترین قیمت تور دبی
  • بهترین قیمت تور دبی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.