دیدنی های دبی در شب

0

دیدنی های دبی در شب و کارهایی که می توان انجام داد

یکی از مهمترین مسائلی که در سفر به شهر گرمسیر دبی با آن مواجه خواهید بود و به دنبال آن خواهید گشت،دیدنی های دبی در شب است.این شهر به دلیل شرایط آب وهوایی گرم خود،در طول روز به غیر از تفریحات دریایی،چندان در طول روز  جذاب نیست و دیدنی هایش در شب،نسبت به جاذبه های توریستی در دبی،جذابیت بیشتری دارد.از همین رو،ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد دیدنی های دبی در شب،توضیحاتی ارائه دهیم تا در صورت نیاز و در تور دبی،از آن استفاده کنید.در ادامه همراه تورهلدینگ باشید.

1.آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب

تصویری از آکواریوم شهر دبیدر زیر یک آکواریوم 48 متری راه بروید و با کوسه ها روبرو شوید تا تجربه ای شگفت انگیز را بدست آورید.این بنای عجیب و غریب یکی از جالب ترین مکان ها برای دیدن در شب های دبی است.

2.اسکی دبی در امارات مال

تصویری از پیست اسکی دبی در دیدنی های دبی در شبتا به حال با یک پیست اسکی در داخل شهر روبرو شده اید؟ – تعجب نکنید.شما با شگفتی های زیادی در دبی مواجه می شوید که یکی از آن ها،پیست اسکی دبی است.این پیست اسکی در سبک کوه واقعی ساخته شده است و تجربه ای اسکی معتبر را در اختیار علاقمندان به ماجراجویی قرار می دهد و یکی از سرگرم کننده ترین چیزهایی است که شبانه در دبی می توانی انجام دهید.

3.برج خلیفه

نمای شهر از داخل برج خلیفهاین آسمان خراش در جهان مشهور است و شکوه و جلال آن الهام بخش است. اما منظره ای از طبقه 124 در شب، جالب ترین چشم انداز است که می توانید شاهد آن باشید.سواری در سریع ترین آسانسور در جهان که چشم انداز پانوراما را به عنوان یکی از شگفت انگیز ترین چیزهایی که در دبی می توان دید،بسیار جذاب خواهد بود و برای هر کسی در تور دبی،تجربه ای شگفت انگیز خواهد بود.

4.چشمه های دبی

تصویری از فواره های دبی در بین دینی های دبی در شببا یک موسیقی باور نکردنی و نور،هر 30 دقیقه فواره های رقص شما را در طول شبانه روز سرگرم خواهد کرد.این نمایش خیره کننده از هنر آب، چراغ های رقص و سمفونی عالی موسیقی است که احتمالا یکی از بهترین مکان ها در بین دیدنی های دبی در شب است که می توانید به صورت رایگان از آن دیدن کنید.

5.صحرای عربی

تصویری از صحرای عربی در دبیبازدید از شهر دبی بدون سافاری و رفتن به بیابان،تکمیل نخواهد شد.صحرای عربی یا صحرای دبی،در تمام ابعاد می تواند فعالیت هایی مانند اسکی،شتر سواری،دوچرخه سواری و … را به گردشگران ارائه دهد.

6.اقامتگاه ساحلی جمیرا و مارینا دبی

تصویری از اقامت گاه ساحلی جمیرا در دبیاین سازه ی عظیم که توسط انسان ساخته شده است،توسط بسیاری از آسمان خراش ها که شهر را با نور خیره کننده خود روشن می کنند، تزیین شده است.JBR با همراهی مارینا، نقاط مختلف کافه ها، رستوران ها و بهترین باشگاه های شبانه در دبی است که به زرق و برق این شهر لوکس افزوده است.شما می توانید در شب به این مکان زیبا رفته و از تماشای یکی از بهترین دیدنی های دبی در شب لذت ببرید.

7.مراکز خرید دبی

تصویری از دبی مال مسلما تا به حال شما هم شنیده اید که شهر دبی،دارای مراکز خرید زیاد و مدرنی است.یکی از جذاب ترین کارهایی که می توانید در طول شب در شهر دبی انجام دهید،پاساژ گردی و خرید در اسن شهر زیبا است.شما می توانید با مراجعه به مراکز خرید متنوع در این شهر،از خرید کردن از انواع برندهای معتبر دنیا لذت ببرید.

موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.